nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
Remont chodnika w miejscowości Mściwojów w pasie drogi powiatowej nr 2801D (2011 r.)

     W dniu 31 października 2011 r. nastąpił odbiór końcowy przebudowywanego odcinka chodnika w Mściwojowie. Remontowany odcinek choć nieco krótszy od poprzedniego, został wykonany zgodnie z opinią mieszkańców dotyczącą szerokości  chodnika i pasa zieleni, który został utrzymany bezpośrednio przy jezdni. W ramach realizowanego zadania chodnik został przebudowany na długości 181m.
       Szczegółowy zakres prac zawierał: rozebranie chodników z płyt betonowych, rozebranie nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych, rozebranie krawężników betonowych, wykonanie krawężników betonowych, wykonanie obrzeży betonowych, wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej prostokątnej o grubości 6 cm, wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej prostokątnej o grubości 8 cm, wykonanie pasa zieleni. 

     Realizacja zadania była wynikiem porozumienia zawartego pomiędzy Powiatem Jaworskim, a Gminą Mściwojów w ramach którego Powiat powierzył wykonanie w/w inwestycji Gminie oraz przekazał na realizację przedsięwzięcia dotację w wysokości 27,5 tys. zł. W celu pozyskania dodatkowych źródeł finansowania Gmina Mściwojów przystąpiła do ogłoszonego przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej" składając wniosek o przyznanie pomocy finansowej na realizację w/w zadania w kwocie 35 tys. zł. Wspólna realizacja zadania przez trzy samorządy pozwala rzeczywiście poprawić estetykę wsi, a efekty są już dziś widoczne. Całkowita wartość zadania wyniosła  89.034,28 zł.


Stan po realizacji inwestycji

Stan przed realizacją inwestycji

Wprowadził: Krzysztof Kowalczyk

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3166