nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
BUDOWA CHODNIKA PRZY DRODZE POWIATOWEJ NR 2184D W MIEJSCOWOŚCI WĄDROŻE WIELKIE W KM OD 16+498 DO 17+045 – ETAP DRUGI

      Pod koniec 2011r. dobiegły końca prace związane z budową chodnika przy drodze powiatowej nr 2184D w miejscowości Wądroże Wielkie. Łączny koszt inwestycji wyniósł 138 562,83 zł, z czego 55 425,13 zł to udział Gminy Wądroże Wielkie. Przedmiotem inwestycji była budowa nawierzchni chodnika na odcinku 515 mb i szerokości 1,50 m.

      Zakres wykonanych prac obejmował m.in. obniżenie chodników, zmianę istniejących zjazdów, rozbiórkę starej nawierzchni, ułożenie warstwy odsączającej, regulację poziomu studni i wpustów ulicznych oraz studni telekomunikacyjnej, a następnie ułożenie nowego chodnika z kostki betonowej.

     W imieniu Powiatu, całość koordynował Zarząd Dróg Powiatowych w Jaworze. Przypomnijmy iż w ubiegłym roku Powiat Jaworski zrealizował I etap budowy tego chodnika, który polegał na wykonaniu kanalizacji burzowej i przykryciu rowu. Koszt tamtego zadania wyniósł ponad 276 tys. zł, z czego wkład powiatu wyniósł blisko 166 tys. zł, natomiast Gminy Wądroże Wielkie ponad 110 tys. zł. Jest to kolejne już przedsięwzięcie, które udało się zrealizować w powiecie jaworskim, dzięki dobrze układającej się współpracy z samorządami gminnymi. Dla przypomnienia już w latach poprzednich powiat podpisał wiele porozumień z samorządami gminnymi, co skutkowało sukcesywnie remontowanymi chodnikami. Ta inwestycja zapewne uszczęśliwi mieszkańców samego Wądroża Wielkiego.


Stan po zrealizowaniu prac:

Stan przed i w trakcie prowadzonych prac

Wprowadził: Krzysztof Kowalczyk

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3167