ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Misja i oddanie - Dzień Pracownika Socjalnego
dodano: 22-11-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2590

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaworze z okazji dnia pracownika socjalnego odbyło się wyjątkowe spotkanie Zarządu Powiatu pod przewodnictwem Anety Kucharzyk Starosty Jaworskiego z dyrektorami i pracownikami socjalnymi ze wszystkich instytucji zajmujących się pomocą socjalną funkcjonujących na naszym terenie. Wśród gości była Izabela Aniołek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze oraz Irena Stolarczyk Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaworze. Wszyscy uczestnicy spotkania w miłej atmosferze mogli porozmawiać ze sobą oraz wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi swojej pracy.

Aneta Kucharzyk wraz ze Stanisławem Laskowskim Wicestarostą i Stanisławem Witkiem Członkiem Zarządu Powiatu, wręczyli kwiaty i podziękowania zebranym dyrektorom i pracownikom za ich zaangażowanie w pracę.

„Bardzo dziękuję za to, że każdego dnia oddajecie część swojego serca pomagając innym ludziom. Wasza praca jest niezwykle ważna i bardzo trudna, ponieważ wymaga wiele zaangażowania, poszanowania godności drugiego człowieka i empatii. Codziennie pomagacie innym ludziom - waszym podopiecznym, pokonywać bariery oraz dajecie im wsparcie. Bardzo doceniam Wasza pracę, gdyż wiem, ile potrzeba odporności i siły psychicznej, by nieustannie pomagać drugiemu człowiekowi" - powiedziała Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg