ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej
dodano: 21-11-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2223

21 listopada 2019 r. w Snowidzy odbył się II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej im. Alojzego Zielińskiego. Zorganizowany został przez Społeczną Grupę Nieformalną we współpracy z instytucjami samorządowymi i rządowymi. Honorowy patronat objęła Elżbieta Witek Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrodę specjalną ufundowała Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski. Przegląd miał na celu propagowanie treści patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

Podczas wykonywania utworów uczestnicy Przeglądu zaprezentowali niezwykły kunszt artystyczny. Zarówno jury, jak i publiczność była zachwycona interpretacjami muzycznymi. Niejednej osobie „zakręciła się łezka w oku" ze wzruszenia.

Jury w składzie: Dawid Sierpina, Liliana Iżyk, Iwona Spurek-Majka, po emocjonujących obradach, przyznało nagrody w 4 kategoriach: klas 0-3, klas 4-6, klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych oraz zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych.

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy występów i z niecierpliwością oczekujemy na przyszłoroczne prezentacje muzyczne.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg