nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Droga Powiatowa z Zębowic do Paszowic do remontu
dodano: 05-10-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2064

4 października br. w Starostwie Powiatowym w Jaworze podpisana została umowa na przebudowę drogi powiatowej nr 2802D relacji Zębowice - Paszowice. Stosowny dokument podpisali, ze strony Wykonawcy - Paweł Majchrzycki Prezes Firmy Budowlanej „FOBIS" sp. z o.o., natomiast ze strony Powiatu umowę parafowali Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk, Wicestarosta Stanisław Laskowski oraz Skarbnik Powiatu Agnieszka Pańczyk. W spotkaniu uczestniczył również Sebastian Oszczęda Wójt Gminy Paszowice, która partycypuje w kosztach inwestycji oraz Przewodnicząca Rady Gminy Paszowice - Beata Rokosz.

W przyszłym tygodniu przekazany zostanie Wykonawcy plac budowy i niebawem rozpoczną się prace budowlane. W ramach tej inwestycji wyremontowana zostanie nie tylko sama nawierzchnia drogi, ale również kanalizacja deszczowa. Inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

Całkowity koszt przebudowy drogi to ponad 2,8 mln zł. Jej realizacja możliwa stała się dzięki pozyskanej przez Powiat Jaworski dotacji ‼️z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wsparciu finansowym Gminy Paszowice.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3471