nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Vouchery dla Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie powiatu wręczone
dodano: 21-09-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1982

Dwanaście jednostek OSP z terenu Powiatu Jaworskiego otrzymało dofinansowanie na realizację zadań związanych z zapobieganiem i likwidacją zagrożeń środowiska. Celem programu „Mały Strażak", w ramach którego składane były przez OSP wnioski, jest podnoszenie i unowocześnienie potencjału techniczno - chemicznego służb ratowniczych powołanych do zapobiegania i likwidacji zagrożeń środowiska poprzez zakup nowego, specjalistycznego sprzętu. Przekazane druhom ochotnikom środki pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Na spotkanie, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Jaworze przybyli reprezentanci jednostek z terenu naszego powiatu, które, z pozytywnym skutkiem, aplikowały o dofinansowanie wybranych zadań. Druhowie pojawili się w reprezentacyjnych mundurach, aby odebrać z rąk Pani Elżbiety Witek Marszałek Sejmu RP oraz Pana Łukasza Kasztelowicza Prezesa Zarządu WFOŚiGW vouchery na dofinansowanie.

Po części oficjalnej gospodarz spotkania Pani Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek i nieformalne rozmowy. Miłym akcentem spotkania było dokonanie - w księdze pamiątkowej starostwa - wpisu przez Panią Marszałek Elżbietę Witek, która wprawdzie wielokrotnie na przestrzeni lat gościła w naszym urzędzie, niemniej jednak jako Marszałek RP po raz pierwszy.

Dziękujemy druhom OSP za przybycie, gratulujemy, raz jeszcze, otrzymania dofinansowania oraz życzymy, aby zakupiony sprzęt jak najdłużej służył na rzecz dobra wspólnego, którym jest nasze środowisko.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3471