nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
XXI MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW KAMERALNYCH JAWOR 2019
dodano: 09-11-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2162

Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury zaprasza na Koncert Laureatów XXI Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Kameralnych - Jawor 2019, który odbędzie się dnia 17 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze.

Honorowy patronat nad projektem objęli: Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski oraz Emilian Bera Burmistrz Miasta Jawora.

Swój udział zgłosiły zespoły kameralne ze Szkół i Akademii Muzycznych z Polski i z zagranicy, a zatem do Jawora przyjedzie wielu wspaniałych młodych artystów. W większości są to laureaci konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. W ich wykonaniu usłyszymy nie tylko muzykę klasyczną, ale także rozrywkową i popularną.

Przesłuchania konkursowe odbędą się z udziałem publiczności w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w dniach 16 i 17 listopada 2019 r. Oceniani będą przez międzynarodowe jury pod przewodnictwem prof. Mieczysława Stachury z Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Głównym organizatorem Przeglądu jest Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury, a współorganizatorami: Jaworski Ośrodek Kultury, Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy, Akademia Muzyczna we Wrocławiu oraz Culture Connects-Kultur verbindet-Kultura in Bremen (Niemcy).

Sponsorami projektu są: Starostwo Powiatowe w Jaworze, Gmina Jawor oraz Ronal Polska sp. z o.o.i Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wstęp wolny !!

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3645