nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
„Niepodległa do Hymnu” - zapraszamy do wspólnego śpiewania Hymnu 11 listopada 2019 r.
dodano: 08-11-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1715

„Niepodległa do hymnu" to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy wspólnie najważniejsze święto!

11 listopada 2018 roku, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego", płynący z setek gardeł i serc. W akcji „Niepodległa do Hymnu" zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa" wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach! Kolejna edycja akcji odbędzie się 11 listopada tego roku. Dołącz do nas! Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Organizator akcji „Niepodległa do hymnu", tj. Biuro Programu „Niepodległa" zachęca instytucje państwowe i samorządowe, organizacje społeczne, szkoły, chóry i wszystkich, którzy tylko mają ochotę do włączenia się do akcji, aby w trakcie oficjalnych uroczystości 11 listopada poświęcić kilku minut w samo południe i wspólnie odśpiewać hymn.

Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Organizatory akcji zachęcają do skorzystania z przygotowanych przez Biuro Programu „Niepodległa" materiałów, takich jak: PLAKAT WYDARZENIA, SŁOWA HYMNU PAŃSTWOWEGO, NUTY HYMNU ROZPISANE NA GŁOS, NUTY HYMNU ROZPISANE NA FORTEPIAN, które są do pobrania na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/.../niepodlegla-do-hymnu-2019-dol.../

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3645