nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Powiatowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!
dodano: 31-10-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1687

28 października 2019 r. obradowała komisja oceniająca prace nadesłane na konkurs fotograficzny pt. „Krajobrazy Powiatu Jaworskiego". Komisja konkursowa, po obejrzeniu prac nadesłanych przez 9 autorów, postanowiła przyznać wygraną Pani Marcie Dacko z Jawora za zdjęcie „Promyk jasności a promień ciemności. Wielkie sprawy powstają w ciszy i skupieniu. Musimy uczyć się sztuki milczenia i skupienia".

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste wręczenie Pani Marcie nagrody. Pani Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski serdecznie pogratulowała zwycięstwa oraz zrobienia pięknych fotografii, a zwłaszcza zdjęcia, które oczarowało jury i wygrało w konkursie. „Fotografią interesuję się od bardzo dawna. Powiat Jaworski ma bardzo dużo niezwykłych miejsc, które można uchwycić przy pomocy aparatu fotograficznego, by ukazać piękno nas otaczające" - powiedziała zwyciężczyni Marta Dacko.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w tym wydarzeniu oraz gratulujemy wykonania pięknych zdjęć. Dla wszystkich przewidziano drobne upominki, które organizatorzy wyślą pocztą.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3471