nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Dzień Edukacji Narodowej
dodano: 14-10-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1891

W Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się uroczyste spotkanie Zarządu Powiatu Jaworskiego na czele z Panią Anetą Kucharzyk Starostą Jaworskim oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Zdrowia i Polityki Społecznej Panią Beatą Janas z dyrektorami i nauczycielami ze szkół ponadpodstawowych powiatu jaworskiego, tj. I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze, Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze.

Starosta Aneta Kucharzyk powitała wszystkich zebranych, po czym, w imieniu całego Zarządu, złożyła obecnym na spotkaniu pedagogom serdeczne życzenia ......"otwartego serca, aby ich praca była wykonywana z pasją i owocowała sukcesami uczniów, a szkoła była miejscem budowania się wspólnoty. Życzyła również, by zawód nauczyciela był szanowany i doceniany oraz aby uczniowie opuszczający szkolę miło wspominali swoich nauczycieli"

Następnie Starosta wraz z członkami Zarządu Powiatu wręczyła na ręce dyrektorów szkół życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej skierowane do wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty w zarządzanych przez siebie placówkach, natomiast obecni na spotkaniu nauczyciele - otrzymali listy gratulacyjne i nagrody Zarządu Powiatu.

W dalszej części spotkania dyrektorzy szkół zaprezentowali, w postaci multimedialnej, całoroczny dorobek nauczycieli i uczniów.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3471