nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nie zmarnuj swego życia - jak fajnie żyć beż używek i narkotyków !
dodano: 08-01-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1309

8 stycznia 2019 r., w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze odbyło się niecodzienne spotkanie. Gościem spotkania był zespół RYMcerze [RMC], w skład którego wchodzą dwaj raperzy, przyjaciele: Jonatan Blank - pseudonim Dj Yonas i Łukasz Bęś - pseudonim Bęsiu.

RYMcerze [RMC] realizują projekt profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia", skierowany do młodzieży. Celem projektu jest profilaktyka uzależnień, uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, zmiana postawy u młodzieży, zachęcenie do rozwijania własnych zainteresowań, jak również przedstawienie uniwersalnych wartości chrześcijańskich. Raperzy odwiedzają szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, ośrodki wychowawcze i opowiadają o tym, jak można pięknie żyć, nie marnując swojego życia na używki, uzależnienia i złe towarzystwo.

Na zaproszenie Dyrektora PCPR w Jaworze - Izabeli Aniołek w spotkaniu uczestniczyli podopieczni rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z terenu Powiatu Jaworskiego, Stanisław Laskowski Wicestarosta Jaworski, Krzysztof Kowalczyk dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze oraz pracownicy PCPR-u, którzy na co dzień zajmują się podopiecznymi pieczy zastępczej.

Ambasadorami projektu są: Jerzy Dudek; Tomasz "Góral" Adamek, Maciej Musiał; Marcin Kwaśny; @Sonny Sandoval i @Dominika Figurska.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1234