ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Unijne środki dla Powiatu, e-usługi dla mieszkańców!

Kolejne starania władz Powiatu Jaworskiego o unijne dotacje zakończyły się sukcesem. Tuż przed świętami otrzymaliśmy informację, że projekt pn. „Zwiększenie dostępności do Urzędu poprzez wdrożenie e-usług w Powiecie Jaworskim” - przygotowany przez pracowników Wydziału Rozwoju, Promocji i Funduszy Europejskich, przy współpracy z informatykami tut. urzędu - zyskał uznanie zespołu oceniającego i akceptację Zarządu Województwa Dolnośląskiego, a co za tym idzie dofinansowanie ważnej, rozwijającej się dziedziny jaką są e-usługi. Już w przyszłym roku nastąpią zmiany, które ułatwią mieszkańcom powiatu załatwianie spraw urzędowych.

Dzięki środkom unijnym w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa uruchomiony zostanie system kolejkowy, co bez wątpienia usprawni obsługę klientów, którzy będą rejestrowali swoje pojazdy. Aby poprawić komunikację mieszkańców z urzędem, przygotujemy kilkadziesiąt formularzy elektronicznych, dzięki którym, bez wychodzenia z domu będzie można załatwić wiele spraw - za pośrednictwem platformy E-PUAP. Nową jakość zyskają także obrady Rady Powiatu - transmisje online będą w jeszcze lepszej jakości niż dotychczas, a radni otrzymają tablety i dedykowane oprogramowanie wspomagające przebieg sesji.

Wierzymy, że dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii, załatwienie spraw w Starostwie stanie się sprawniejsze, prostsze i bardziej przyjemne.

Wydział Rozwoju, Promocji i Funduszy Europejskich

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg