ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Archiwum 2018
OSP Sady Dolne z nowym wozem!

Miła i niezwykle ważna dla lokalnej społeczności uroczystość miała miejsce w 15 grudnia br. Tego dnia Strażakom z OSPR KSRG Sady Dolne przekazano nowy samochód ratowniczo – gaśniczy, który z pewnością przez długie lata będzie pomocny w ich służbie i niesieniu pomocy mieszkańcom całego powiatu jaworskiego. Sześcioosobowy MAN TGM 18.340, jest najnowocześniejszym pojazdem ratowniczo- gaśniczym w gminie Bolków. Jego wartość to 840 tys. zł. Zakup był możliwy, dzięki licznym dotacjom, tj.: z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Narodowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Gminy Bolków.

Na uroczystość złożyły się Msza Święta, poświęcenie pojazdu oraz symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Elżbieta Witek - poseł na Sejm RP, Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, Komendant Wojewódzki PSP Adam Konieczny, Komendant Powiatowy PSP w Jaworze Waldemar Sarlej oraz Prezes OSP Sady Dolne Jacek Turlejski.

Tradycyjnie przy tego rodzaju uroczystości był również czas na przemówienia, podziękowania, gratulacje i życzenia.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg